Protipožární izolace PROMASPRAY® F250

PROMASPRAY® F250 je účinný a trvalý nástřik zvyšující požární odolnost ocelových a betonových konstrukcí nebo trapézových plechů. PROMASPRAY® F250 je průmyslově vyráběná suchá omítková směs pro nástřik konstrukcí ve vnitřním prostředí. Základem výrobku je směs z biorozpustných minerálních vláken a cementového pojiva. Za běžných podmínek PROMASPRAY® F250 nepraská ani se neláme. Izolace je vhodná také pro aplikaci na tvarově složité prvky, či jako požárně ochranná membrána.¨

 

Požární odolnost:

Konstrukce chráněné nástřikem PROMASPRAY® F250 prošly řadou testů požární odolnosti ve schválených nezávislých laboratořích po celém světě. Požární odolnost nástřiku se pohybuje až do 240 minut. Konkrétní proces aplikace a množství izolace vám sdělí naše technické oddělení.

 

Oblast použití:

Trvanlivý nástřik se vyznačuje nízkou objemovou hmotností a vysokou požární odolností. Velmi účinný je PROMASPRAY® F250 také jako tepelná izolace, zejména při spodní aplikaci na stropní konstrukci. K dispozici jsou také fixační podkladní mezivrstvy pro ocelové konstrukce – FIXO - M a pro betonové konstrukce – FIXO – B.

 

Technické údaje: